Часткова компенсація вартості придбаного садивного матеріалу

Дата: 16.08.2019 10:14

За підсумками роботи комісії з питань фінансування розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства Бахмутської райдержадміністрації управлінням агропромислового комплексу та розвитку сільських територій райдержадміністрації направлені до Міністерства аграрної політики та продовольства України матеріали щодо надання державної фінансової підтримки підприємству Бахмутського району.

Відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України підприємство включено до розподілу коштів за бюджетною програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» для компенсації витрат на придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур.