A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Тетяни Єрохіної пройшли чергові засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 14.08.2019 13:55
Кількість переглядів: 693

Фото без опису

14 серпня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Тетяни Єрохіної пройшли чергові засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги, діяльність яких спрямована на підтримку вразливих верств населення, громадян, які опинились у складних життєвих обставинах.

Члени комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям сьогодні розглянули 6 заяв. За результатами розгляду документів всім родинам буде призначена державна соціальна допомога.

На засіданні комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання цього разу розглянуто 14 заяв, у тому числі 13 заяв стосовно призначення житлової субсидії та одну заяву про включення до ЄДАРП і надання пільг за місцем проживання. Більшість заяв задоволена. На підставі чинного законодавства одному заявнику відмовлено у призначенні житлової субсидії у зв’язку з тим,  що працездатні члени його родини не працюють і не використовують можливості для покращення свого матеріального становища, передбачені законодавством України.

Членами комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 114 заяв. За результатами розгляду документів прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат 89 заявникам. 

Стосовно 10 заяв комісією прийнято рішення перенести їх розгляд на чергове засідання, після отримання комісією додаткової інформації від органів місцевого самоврядування щодо проживання заявників на території Бахмутського району. 15 ВПО відмовлено у призначенні соціальних виплат, оскільки в ході перевірки заявлених у документах відомостей вони були відсутні за зазначеним місцем проживання та протягом трьох днів не звернулися до УПСЗН райдержадміністрації.

Щоразу членами комісій проводиться кропітка робота з вивчення наданих на розгляд документів з метою прийняття об’єктивних рішень, раціонального використання державних коштів і недопущення порушень чинного законодавства.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора