Про відновлення інфраструктури району за рахунок регіонального матеріального резерву Донецької області

Дата: 14.08.2019 13:09

Вже два роки поспіль Донецька облдержадміністрація допомагає Бахмутському району відновлювати пошкоджені об’єкти інфраструктури за рахунок регіонального матеріального резерву Донецької області. Цього разу за рахунок матеріалів регіонального матеріального резерву області буде відремонтована власними силами Луганської селищної ради покрівля адмінбудівлі.

Під час зустрічі в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної з представниками департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації було обговорено вищезазначене питання. Тетяна Іванівна висловила вдячність облдержадміністрації за підтримку. Сьогодні представники райдержадміністрації та Луганської селищної ради отримають необхідні матеріали для проведення ремонту покрівлі, і найближчим часом розпочнуться роботи по її відновленню.