Освоєння коштів субвенції з державного бюджету в Бахмутському районі

Дата: 14.08.2019 12:25

У Бахмутському районі продовжується освоєння коштів субвенції з державного бюджету. Наразі на фінішну пряму вийшли роботи з ремонту системи опалення в Сіверській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

13 серпня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна та начальник відділу освіти райдержадміністрації Віктор Грек з робочим візитом побували  у школі та оглянули обсяг проведених робіт із заміни системи опалення. На сьогоднішній день більшість необхідних робіт виконано, завершено встановлення радіаторів, і до кінця тижня буде проведено налагодження комунікацій системи опалення.

Тетяна Іванівна підкреслила, що підрядник відповідально поставився до роботи, ремонт виконуються дуже якісно та в короткі строки.

Сіверська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 майже готова до нового навчального року та опалювального сезону.

Нагадаємо, що за кошти державного та місцевого бюджетів наближуються до завершення роботи щодо заміни вікон у Часовоярській  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15.