Бахмутська райдержадміністрація з глибоким сумом сповіщає

Дата: 14.08.2019 12:15

ТАТАРИНОВ

Сергій Йосипович

(26 травня 1948 – 13 серпня 2019)

Бахмутська райдержадміністрація з глибоким сумом сповіщає, що 13 серпня 2019 року внаслідок недуги пішов з життя Сергій Йосипович Татаринов, доктор філософії, кандидат історичних наук, доцент, Заслужений працівник культури України.

Наш район втратив досвідчену і висококваліфіковану людину. Життєвий шлях Сергія Йосиповича – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості.

Сергій Татаринов обирався депутатом Артемівської міської ради І, ІІ, ІV скликань (1990-1998 роки, 2002-2006 роки). Автор 220 наукових праць з музеєзнавства, культурології, археології, релігієзнавства, історії Донбасу.

Керівництво і колектив Бахмутської райдержадміністрації висловлює щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного.

Світла пам’ять про Сергія Йосиповича назавжди збережеться в наших серцях.