A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Апаратна нарада в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної

Дата: 14.08.2019 09:35
Кількість переглядів: 657

Фото без опису

13 серпня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Керівники структурних підрозділів проінформували про стан справ за основними напрямками роботи.

Тетяна Іванівна тримає на постійному контролі питання житлово-комунальної сфери.          Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ольга Недорізова доповіла про стан укладання договорів підприємствами житлово-комунального господарства району з Артемівським УГГ на обслуговування внутрішньодомових газових мереж та проведення ними претензійно-позовної роботи. Ольга Юріївна ознайомила присутніх зі змінами в законодавстві, а саме з Постановою Кабінету Міністрів України від 05 липня 2019 року № 690 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» та надала роз’яснення щодо використання її в роботі.

Як завжди, пильну увагу Тетяна Іванівна приділила освітній сфері. Обговорювались питання стану підготовки шкіл до нового навчального року, розробки документації щодо закупівлі послуг доступу до інтернету для 7 шкіл району та створення в районі опорної школи.

Також у ході наради обговорювались організаційні питання щодо підготовки до районного свята з відзначення Дня незалежності України та відкриття ЦНАПу Часовоярської міської ради, яке заплановане на 30 серпня.

За результатами розгляду нагальних питань життєдіяльності району керівникам структурних підрозділів надані протокольні доручення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора