ДО УВАГИ!

В управлінні праці та соціального захисту населення  Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В». Документи для участі у конкурсі приймаються до 17 години 27 серпня 2019 року. Дата проведення тестування 02 вересня 2019 року.

Більш детальна інформація знаходиться на сайті Національного агентства України з питань державної служби у розділі ‹‹Вакансії державної служби›› → ‹‹Єдиний портал вакансій державної служби›› → ‹‹Інформація про відкриті вакансії та результати конкурсів›› → ‹‹Донецька область›› → ‹‹Бахмутський район›› → ‹‹Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області›› або за телефоном (06274) 4-71-54.