Бахмутська районна державна адміністрація
Донецької області

Робоча нарада в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної

Переглядів: 407

В рамках робочого візиту 5 серпня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна з начальником відділу освіти райдержадміністрації Віктором Греком відвідали НВК № 29 «Барвінок». Під час робочого візиту була розглянута можливість реалізації проекту по покращенню теплозабезпечення закладу.

12 серпня під керівництвом в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної пройшла робоча нарада з розгляду вищезазначеного питання за участі  заступника голови райдержадміністрації Юрія Конопа, представника 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників Часовоярської міської ради, директора НВК № 29 «Барвінок».

На нараді були розглянуті різні варіанти вирішення питання опалення закладу, з урахуванням санітарних, будівельних норм і правил протипожежної безпеки.

 Тетяна Іванівна підкреслила, що райдержадміністрація виступає за збереження закладу, та наголосила на необхідності перенесення опалювального котла з підвального приміщення.

За результатами робочої наради директору навчально-виховного комплексу надано доручення провести зустріч з батьками вихованців і обговорити можливість перебування дітей поза закладом на період проведення ремонтних робіт, Часовоярській міській раді –  визначитись щодо джерела опалення закладу.  « повернутися до списку новин