A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Робоча нарада з питань підготовки житлового фонду та теплового господарства міста Часів Яр до опалювального періоду 2019-2020 років

Дата: 12.08.2019 16:37
Кількість переглядів: 725

Фото без опису

З метою якісної підготовки підприємств житлово-комунального господарства до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 12 серпня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу нараду з питань підготовки житлового фонду та теплового господарства міста Часів Яр до опалювального періоду 2019-2020 років. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Коноп, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ольга Недорізова, представники Часовоярської міської ради, ВО «Костянтинівкатепломережа» та ПАТ «Часовоярський вогнетривкий комбінат».

На робочій нараді обговорювались проблемні питання стану підготовки житлових будинків до опалювального періоду, а саме: відсутність актів готовності житлових будинків, передача на абонентський облік приладів обліку тепла, встановлених у 2018 році, та встановлення цих приладів у 2019 році. Також в ході наради обговорювались шляхи вирішення вищезазначених питань.

Наприкінці наради Тетяна Іванівна наголосила, що питання стану підготовки житлового фонду та теплового господарства міста Часів Яр до роботи в осінньо-зимовий період потребує посиленого контролю та координації дій. Повноваження у цій галузі належать Часовоярській міській раді, тому її керівництву необхідно звернути на це особливу увагу.

За результатами проведеної наради присутнім надані відповідні протокольні доручення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора