Робоча зустріч з представниками НВП «Інститут геоінформатики»

12 серпня під керівництвом в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної пройшла робоча зустріч з представниками НВП «Інститут геоінформатики» м. Запоріжжя.

На зустріч були запрошені заступник голови райдержадміністрації Юрій Коноп, представники районної ради, органів місцевого самоврядування та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На початку зустрічі Тетяна Іванівна зауважила, що розробка генеральних планів дуже важлива для кожного населеного пункту.

Директором  НВП «Інститут геоінформатики» Дмитром Миросенко були представленні інформаційні та презентаційні матеріали щодо розробки геоінформаційних систем оперативного управління територією, схем планування, генеральних планів населених пунктів та інше.

По закінченню зустрічі Дмитро Миросенко відповів на питання присутніх.