Бахмутська районна державна адміністрація
Донецької області

Засідання організаційного комітету з нагоди святкування Дня незалежності та Дня Державного Прапора України

Переглядів: 276

9 серпня під керівництвом в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної відбулось засідання організаційного комітету з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.

У засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Коноп, представники районної ради, місцеві голови району та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Присутні ретельно обговорили сценарій та кожний захід урочистостей в день святкування, кошторис, визначились із місцями розташування святкових майданчиків, кількістю учасників.

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, вирішено, що 23 серпня біля адмінбудівлі Бахмутської райдержадміністрації відбудеться урочисте зібрання з нагоди підняття Державного Прапора України.

Також Тетяна Іванівна наголосила на забезпеченні належного громадського порядку та медичного обслуговування учасників масових заходів.

За підсумками проведення засідання оргкомітету відповідальним структурам надані протокольні доручення.« повернутися до списку новин