Засідання організаційного комітету з нагоди святкування Дня незалежності та Дня Державного Прапора України

Дата: 09.08.2019 12:05

9 серпня під керівництвом в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної відбулось засідання організаційного комітету з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.

У засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Коноп, представники районної ради, місцеві голови району та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Присутні ретельно обговорили сценарій та кожний захід урочистостей в день святкування, кошторис, визначились із місцями розташування святкових майданчиків, кількістю учасників.

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, вирішено, що 23 серпня біля адмінбудівлі Бахмутської райдержадміністрації відбудеться урочисте зібрання з нагоди підняття Державного Прапора України.

Також Тетяна Іванівна наголосила на забезпеченні належного громадського порядку та медичного обслуговування учасників масових заходів.

За підсумками проведення засідання оргкомітету відповідальним структурам надані протокольні доручення.