Про наближення медичних послуг до населення

Дата: 08.08.2019 14:35

З метою підвищення доступності первинної медико-санітарної допомоги мешканцям населених пунктів на лінії розмежування  8 серпня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу зустріч  з представниками ПДМШ ім. Миколи Пирогова, Фонду ООН, громадської організації “Українська медична місія”, за участі головного лікаря КНП “ЦПМСД Бахмутської районної ради”.

Учасники зустрічі обговорили питання надання медичних послуг через роботу консультативно-діагностичної мобільної бригади.

Тетяна Іванівна висловила подяку представникам організацій за проведення діагностики та обстежень населення району, що мешкає уздовж лінії розмежування та у віддалених населених пунктах.

За результатами зустрічі досягнута домовленість про подальшу співпрацю у сфері надання медичних послуг населенню Бахмутського району.