Робоча нарада заступника голови райдержадміністрації Юрія Конопа

Дата: 08.08.2019 14:33

8 серпня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації  Юрія Конопа відбулась робоча нарада за участі начальника управління агропромислового комплексу та розвитку сільських територій райдержадміністрації Ольги Геліч, заступника начальника Бахмутської районної державної лікарні ветеринарної медицини Ірини Пляшечник, головного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів ветеринарної медицини Бахмутського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області          Валерія Мартиненко та завідувача сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Юрія Мухіна.

На нараді обговорювалось питання створення відомчого матеріального резерву для запобігання ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

За результатами наради присутнім надані протокольні доручення.