A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Про роботу комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 07.08.2019 10:06
Кількість переглядів: 499

7 серпня під керівництвом в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної пройшли чергові засідання  районних комісій з питань надання державної соціальної допомоги.

Члени комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянули 12 заяв та прийняли рішення  про призначення державної допомоги 7 малозабезпеченим сім’ям. Разом із тим 5 заявникам відмовлено у призначенні державної соціальної допомоги, оскільки працездатні члени їх сімей тривалий час не працюють і не перебувають на обліку в Бахмутському міському центрі зайнятості, не використовують можливості, передбачені законодавством, для покращення свого матеріального стану.

На засіданні комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання цього разу розглянуто 24 заяви, з них 23 заяви стосуються призначення житлової субсидії та 1 заява про включення до ЄДАРП і надання пільг за місцем проживання. За результатами розгляду документів 5 заявникам на підставі діючого законодавства відмовлено у призначенні житлової субсидії. Інші заяви задоволені.

Членами комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 144 заяви. Стосовно 138 заяв складені акти щодо матеріально-побутових умов сімей за фактичним місцем проживання на території Бахмутського району та прийняті рішення про призначення заявникам різних видів соціальних виплат. 6 ВПО відмовлено, оскільки в ході перевірки відомостей, викладених у їх заявах, не було підтверджено їх фактичне проживання на території району.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора