Тетяна Єрохіна з робочим візитом відвідала Часовоярську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15 та НВК № 29 «Барвінок»

Дата: 05.08.2019 14:38

З метою перевірки стану цільового використання коштів державної субвенції    5 серпня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна разом з начальником відділу освіти райдержадміністрації Віктором Греком, в.о. голови Часовоярської міської ради Сергієм Чаусом з робочим візитом відвідали Часовоярську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15.

За кошти державного та місцевого бюджетів в Часовоярській  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15 проводиться заміна вікон, на теперішній час на першому поверсі роботи завершені, на другому - також встановлені вікна та робляться відкоси.

Другим пунктом відвідування став навчально-виховний комплекс № 29 «Барвінок». Під час огляду закладу Тетяна Іванівна звернула увагу на добру матеріально-технічну базу для забезпечення навчально-виховного процесу. Разом із тим керівник району зазначила, що у закладі існує проблема щодо теплозабезпечення та запевнила, що з сьогоднішнього дня райдержадміністрація розпочне роботу з вирішення даного  питання.