Апаратна нарада керівника апарату Бахмутської райдержадміністрації Надії Тутової

5 серпня керівник апарату Бахмутської райдержадміністрації Надія Тутова провела апаратну нараду з керівниками відділів апарату.

На початку наради Надія Олексіївна звернула увагу присутніх на необхідності суворо дотримуватись правил внутрішнього трудового розпорядку та трудової дисципліни.

У ході наради обговорювались питання поточної роботи відділів, зокрема реорганізації архівного відділу райдержадміністрації в самостійний структурний підрозділ, який матиме статус юридичної особи публічного права. Також пильну увагу керівник апарату райдержадміністрації приділила питанню оприлюднення райдержадміністрацією наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних та офіційному вебсайті Бахмутської райдержадміністрації.

За результатами апаратної наради присутнім надані протокольні доручення.