Засідання робочої групи по проведенню повідомної реєстрації колективних договорів підприємств, установ та організацій Бахмутського району

Дата: 05.08.2019 11:16

2 серпня під керівництвом  в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної, за участі представників управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  відбулось засідання робочої групи по проведенню повідомної реєстрації колективних договорів підприємств, установ та організацій Бахмутського району.

На засіданні обговорювались питання дотримання вимог Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» і постанови Кабінету Міністрів України «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів», підсумки проведення повідомної реєстрації колективних договорів підприємств, установ та організацій Бахмутського району у 2018 році, основні проблеми та недоліки під час укладання колективних договорів   у 2019 році.

Членами робочої групи розглянуті колективні договори підприємств, установ та організацій району, за результатами розгляду проведена повідомна реєстрація колективних договорів; стосовно одного договору надана  рекомендація щодо приведення його у відповідність до вимог чинного законодавства.

- На сьогоднішній день одним із головних завдань райдержадміністрації  є виконання вимог Закону України «Про оплату праці». При підписанні колективних договорів особливу увагу необхідно звертати на дотримання роботодавцями законодавства по відношенню до працівників, а саме оплата праці, преміювання, додаткові відпустки, – наголосила Тетяна Іванівна.

За підсумками засідання робочої групи управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації надані контрольні доручення щодо проведення роботи з  суб’єктами господарювання стосовно необхідності укладання колективних догорів (внесення змін до існуючих) та їх повідомної реєстрації.