На нараді обговорили питання функціонування Центру надання адміністративних послуг Часовоярської міської ради

Дата: 02.08.2019 12:22

2 серпня під керівництвом в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної пройшла робоча нарада за участі заступника голови райдержадміністрації Юрія Конопа, фахівців райдержадміністрації та керівництва Часовоярської міської ради, Центру надання адміністративних послуг Часовоярської міської ради.

В центрі обговорення постали питання функціонування ЦНАПу в м. Часів Яр, відкриття якого заплановано на 23 серпня поточного року.

За підсумками наради з метою наближення адмінпослуг до населення міста укладені угоди про співпрацю Часовоярської міської ради та Бахмутської райдержадміністрації у сфері соціального захисту населення, нерухомості та бізнесу.

Тетяна Іванівна зазначила, що питання надання адміністративних послуг жителям м. Часів Яр перебуває на постійному контролі у керівництва Бахмутської райдержадміністрації.