На засіданні комісії розглянули питання пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті

2 серпня під керівництвом в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної пройшло засідання комісії з питань розрахунків обсягів компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

В ході роботи члени комісії розглянули питання щодо укладення договору на відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян – мешканців району на  серпень 2019 року.

З метою забезпечення реалізації прав окремих категорій громадян на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації доручено укласти договір про виплату компенсації за пільговий проїзд в межах наданих бюджетних асигнувань у серпені 2019 року з ТОВ «Автотранспортне підприємство 11406», ТОВ ТП «Моноліт-Логістик ЛТД» та здійснювати відшкодування за пільгові перевезення окремих категорій громадян – мешканців району.