Створення освітнього середовища Нової української школи в Бахмутському районі

Дата: 01.08.2019 13:39

Створення освітнього середовища Нової української школи є на сьогоднішній день одним із головних питань для Бахмутської райдержадміністрації.

1 серпня у малій залі засідань Бахмутської райдержадміністрації відбулась презентація дидактичного матеріалу та шкільних меблів для Нової української школи (НУШ).

На початку презентації в.о. голови райдержадміністрації Тетяна Єрохіна висловила подяку  депутатському корпусу Бахмутської районної ради, відділу освіти райдержадміністрації за сприяння та великий обсяг проведеної роботи по придбанню дидактичного матеріалу та шкільних меблів для всіх шкіл району.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Віктор Грек запевнив, що всі перші класи районних шкіл будуть забезпечені дидактичними матеріалами та шкільними меблями до 1 вересня.

Презентаційні світлини скажуть більше, ніж слова.