Бахмутський район готується до святкування Дня незалежності

1 серпня під керівництвом в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної за участю керівників структурних підрозділів та відділів райдержадміністрації, керівництва та представників районної ради, Миронівської селищної ради відбулось засідання організаційного комітету з організації святкування Дня незалежності.

На порядку денному засідання постали питання щодо місця, дати, форми проведення районного світа.

На засіданні було визначено місце проведення заходу – Миронівський селищний палац культури, обговорено загальну концепцію районного свята, а також розглянуті організаційні питання.

За результатами проведення засідання організаційного комітету структурним підрозділам райдержадміністрації надані протокольні доручення, про виконання яких вони проінформують членів оргкомітету на наступному засіданні 9 серпня 2019 року.