В.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела «гарячу лінію» з населенням

Дата: 01.08.2019 11:45

1 серпня в.о.  голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела «гарячу лінію» з населенням.

Серед інших порушувались питання встановлення контейнерних майданчиків для збору сміття, ремонту пошкодженого стовпа ліній електропередач.

Зокрема,  мешканці с. Семігір’я звернулись до керівника із занепокоєнням щодо облаштування біля їх будинків контейнерних майданчиків для збору сміття. Тетяна Іванівна запевнила заявників, що контейнерні майданчики встановлюються з урахуванням усіх санітарних норм, визначених законодавством. Це питання стоїть на контролі у Новолуганській сільській раді.

Також мешканці с. Семігір’я  звернулись по допомогу щодо ремонту пошкодженого стовпа ліній електропередач. Тетяна Іванівна одразу звернулась до Бахмутського сільського центру обслуговування клієнтів і дане питання було включено до графіку проведення ремонтних робіт, про що керівник повідомив мешканців.