Районне змагання зі збирання врожаю ранніх зернових культур нарощує темпи

У Бахмутському районі визначились переможці районного змагання зі збирання врожаю ранніх зернових культур в 2019 році у номінації «Комбайнові екіпажі, які намолотили перші 1000 тонн, 1500 тонн та 2000 тонн» за намолочені перші 2000 тонн зерна на комбайнах високої потужності, з жаткою шириною захвату 9 метрів.

31 липня  в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна разом з начальником управління агропромислового комплексу та розвитку сільських територій райдержадміністрації Ольгою Геліч і головою Бахмутського райкому профспілки працівників агропромислового комплексу Ларисою Шрамченко відвідали ТОВ «БАХМУТ – АГРО», де зустрілись з новими переможцями районного змагання.

Цього разу переможцями змагань стали комбайнер ТОВ «БАХМУТ – АГРО» Олександр Чабан та  комбайнери СТОВ «ІЛЮС» Олег Вітчинников і Євген Голубцов.

Тетяна Іванівна привітала комбайнерів з трудовими досягненнями, побажала успіхів у праці та вручила іменні вимпели і цінні подарунки.