A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Про роботу районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 31.07.2019 10:24
Кількість переглядів: 525

Фото без опису

31 липня під керівництвом в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної пройшли чергові засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги, діяльність яких спрямована на підтримку вразливих верств населення, громадян, які опинились у складних життєвих обставинах.

Члени комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям сьогодні розглянули 6 заяв. За результатами розгляду документів 4 родинам буде призначена державна соціальна допомога. Двом заявникам було відмовлено у зв’язку з тим,  що працездатні члени їх родин не працюють і не використовують можливості для покращення свого матеріального становища, передбачені законодавством України.

На засіданні комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання цього разу розглянуто 15 заяв стосовно призначення житлової субсидії. Більшість заяв задоволена. На підставі чинного законодавства 2 заявникам відмовлено у призначенні житлової субсидії.

Членами комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 206 заяв. За результатами розгляду документів прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат 201 заявнику. 

П’ятьом ВПО відмовлено у призначенні соціальних виплат, оскільки в ході перевірки заявлених у документах відомостей вони були відсутні за зазначеним місцем проживання та протягом трьох днів не звернулися до УПСЗН райдержадміністрації.

Щоразу членами комісій проводиться кропітка робота з вивчення наданих на розгляд документів з метою прийняття об’єктивних рішень, раціонального використання державних коштів і недопущення порушень чинного законодавства.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора