Апаратна нарада в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної

30 липня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

На початку наради Тетяна Іванівна наголосила на необхідності реорганізації архівного відділу райдержадміністрації в самостійний структурний підрозділ, який матиме статус юридичної особи публічного права.

Пильну увагу керівник району приділила питанню функціонування КЗ «Сіверська міська лікарня», а саме: перетворенню закладу охорони здоров’я  в Комунальне некомерційне підприємство в рамках реформування вторинного рівня надання медичної допомоги.

На нараді були порушені проблемні питання підготовки об’єктів житлового фонду, соціальної сфери до опалювального сезону 2019 - 2020 років у м. Часів Яр.

Також у ході наради були розглянуті й інші важливі питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності району. За підсумками апаратної наради керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації надані протокольні доручення.