Про роботу комісії з питань надання матеріальної допомоги мешканцям району

Дата: 30.07.2019 09:51

30 липня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання районної комісії з питань надання матеріальної допомоги мешканцям  району. Діяльність вищезазначеної комісії спрямована на підтримку громадян, які опинились у складних життєвих обставинах і потребують допомоги. Серед них – тяжкохворі, інваліди, внутрішньо переміщені особи.

Цього разу за результатами розгляду документів комісією прийняті рішення про надання 14 заявникам, в тому числі й онкохворим,  допомоги на лікування на загальну суму 43,000 тис. грн.

Також 13 ветеранам буде виділено по 500 грн. кожному з нагоди їх ювілею.

За заявами двох громадян, які постраждали  внаслідок проведення антитерористичної операції та військових дій, членами комісії прийнято рішення про перенесення розгляду цих заяв на наступне засідання.

Загальна сума матеріальної допомоги, яка буде надана жителям району згідно з рішеннями комісії, становить 49,500 тис. грн.