Засідання комісії з підведення підсумків районного змагання зі збирання врожаю ранніх зернових культур 2019 року

Дата: 29.07.2019 16:00

29 липня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела чергове засідання комісії  з підведення підсумків районного змагання зі збирання врожаю ранніх зернових культур 2019 року, для визначення переможців у 7-й номінації Положення про умови районного змагання.

Заслухавши інформацію начальника управління агропромислового комплексу та розвитку сільських територій райдержадміністрації Ольги Геліч та розглянувши подання СТОВ «ІЛЮС» і ТОВ «БАХМУТ –АГРО» членами комісії  було вирішено відзначити комбайнера ТОВ «БАХМУТ –АГРО» Олександра Чабана та  комбайнерів СТОВ «ІЛЮС» Олега Вітчинникова і Євгенія Голубцова переможцями у номінації «Комбайнові екіпажі, які намолотили перші 1000 тонн, 1500 тонн та 2000 тонн» за намолочені перші 2000 тонн зерна на комбайнах високої потужності, з жаткою шириною захвату 9 метрів.

Також комісією прийнято рішення про нагородження переможців за місцем виробничої діяльності.