Щирі вітання ювіляру!

Життєвим кредо  керівництва Бахмутської райдержадміністрації   є  велика повага до ветеранів району,   вдячність за їх героїчні справи, мужність та професіоналізм, багаторічну  плідну   працю.

Сьогодні  з  90-річним  ювілеєм  від імені в.о.голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної керівник апарату райдержадміністрації Надія Тутова привітала учасника війни, ветерана праці, Почесного ветерана України, голову ради Яковлівської ветеранської організації –  Олексія Степановича Бейса.

Його життєвий шлях  –   приклад  для  молодого покоління. Повага та побажання здоров’я, активного довголіття, квіти та подарунки підтримували настрій у ювіляра, а теплі спогади наповнювали  серце зворушливими почуттями і любов’ю.

Привітали Олексія Степановича і районна рада ветеранів війни та праці в особі її голови Людмили Соколко, творчий колектив Яковлівського будинку культури та односельці.