У Бахмутському районі повним ходом йдуть жнива

Дата: 26.07.2019 11:50

У Бахмутському районі визначились переможці 7-ї  номінації районного змагання зі збирання врожаю ранніх зернових культур у Бахмутському районі в 2019 році.

26 липня  в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна разом з головою Бахмутського райкому профспілки працівників агропромислового комплексу Ларисою Шрамченко відвідали лани ТОВ «Агроінвест», де зустрілись з новим переможцем районного змагання.

Переможцем змагань став екіпаж комбайнера ТОВ «Агроінвест» Сергія Овчинникова, який на комбайні нижчої потужності «Джон-ДІР»-9610 (ширина жатки - 6,3 м) намолотив 1565,82  тонни зерна.

Тетяна Іванівна привітала комбайнера Сергія Овчиннікова, помічника комбайнера  Дмитра Бондаря з трудовими досягненнями і вручила іменні вимпели та цінні подарунки.