Бахмутська районна державна адміністрація
Донецької області

Про роботу районної комісії з питань захисту прав дитини

Переглядів: 270

У Бахмутському районі приділяється пильна увага питанням, що стосуються соціального захисту дітей, забезпечення дотримання їх прав, створення належних умов для їх утримання та виховання.

26 липня  в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

Згідно з порядком денним члени комісії розглянули питання щодо соціального захисту малолітніх і неповнолітніх дітей, в тому числі: доцільність встановлення опіки над неповнолітньою дитиною, доцільність позбавлення матері батьківських прав у відношенні неповнолітньої дитини, доцільність продовження функціонування опікунської сім’ї, стан роботи з сім’єю в якій є ризик відібрання малолітніх дітей.

Крім того, за результатами розгляду наданих документів членами комісії прийняті рішення про надання 3 малолітнім і неповнолітнім дітям статусу дитини, яка постраждала  внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів.

Також на засіданні були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

Службою у справах дітей райдержадміністрації, членами комісії проводиться кропітка робота щодо вивчення документів, ситуації, в якій опинилася та чи інша дитина, адже від їх рішень залежить подальша доля юних громадян. У кожному окремому випадку члени комісії завжди приймають рішення, враховуючи перш за все інтереси дітей, піклуючись про їхню безпеку та соціальний захист.« повернутися до списку новин