В Бахмутському районі проходить перевірка цільового використання бюджетних коштів

25 липня спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації  спільно з представниками Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було здійснено виїзд до Зайцівської селищної ради.

Державними соціальними інспекторами УПСЗН райдержадміністрації були проведені обстеження матеріально-побутових умов сімей внутрішньо переміщених осіб за їх фактичним місцем проживанням та складені відповідні акти.

Також, з метою недопущення нецільового використання бюджетних коштів, спільно з представниками Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено  контроль  за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини, допомоги на дітей одиноким матерям та складені відповідні акти.