В.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу нараду

Дата: 25.07.2019 13:06

25 липня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу нараду стосовно використання коштів резервного фонду районного бюджету, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

У ході наради було розглянуто звернення власника господарства щодо відшкодування майнових збитків, завданих йому внаслідок знищення хворих тварин на африканську чуму свиней.

За результатами наради присутнім були надані доручення щодо підготовки повного пакету документів, необхідних для розгляду можливості відшкодування матеріальних збитків та проведення позачергового засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.