A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Про роботу районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 24.07.2019 09:47
Кількість переглядів: 641

Фото без опису

24 липня в.о. голови  Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела чергові засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Члени комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянули 2 заяви громадян. За результатами розгляду документів двом малозабезпеченим родинам буде призначена державна допомога.

На засіданні комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання сьогодні розглянули 22 заяви щодо призначення житлової субсидії. На підставі діючого законодавства членами комісії за 21 заявою прийняті позитивні рішення, 1 заявнику відмовлено в призначені житлової субсидії.

Членами комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 141 заяву. 11 внутрішньо переміщеним особам  відмовлено в призначенні соціальних виплат, оскільки в ході перевірки відомостей, викладених у заявах, не було підтверджено їх фактичне проживання на території району. Стосовно інших заяв складені акти щодо матеріально-побутових умов сімей за фактичним місцем проживання на території Бахмутського району та прийняті рішення про призначення заявникам різних видів соціальних виплат.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора