Бахмутська районна державна адміністрація
Донецької області

Діти Бахмутського району направились на оздоровлення до дитячого оздоровчого центру санаторного типу «Миргородський» Полтавської області

Переглядів: 257

На запрошення Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської обласної ради 7 дітей Бахмутського району, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, із числа дітей, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, направлено на оздоровлення до дитячого оздоровчого центру санаторного типу «Миргородський» (Полтавська область).

Зміна триватиме 21 день: з 19.07 по 09.08.2019.

Під час зміни діти матимуть можливість не тільки зміцнити здоров’я, але й змістовно провести свій час, беручи участь у різних спортивних змаганнях, конкурсах, екскурсіях.

У літній період заплановано оздоровлення 24 дітей: по чотири зміни для дітей з лінії зіткнення. Кожна зміна триватиме 21 день. Наступна зміна запланована на період з 09.08.2019 по 30.08.2019 року.

Бажаємо дітям веселого відпочинку, яскравих вражень, нових друзів!

Шановні батьки! За більш детальною інформацією щодо умов та переліку необхідних документів для отримання путівки на оздоровлення та відпочинок дітей батькам і особам, що їх заміщують, необхідно звернутись до управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації за адресою: м. Бахмут, вул. Миру, 69  (кабінет № 11), тел. (0627) 44-71-54.« повернутися до списку новин