Робоча нарада з питань діяльності закладів культури

23 липня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу нараду за участі керівництва і фахівців фінансового управління, відділу культури і туризму та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

У ході наради розглянуті результати перевірки одного із закладів  культури району з питань фінансової діяльності та виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2019 рік.

Тетяна Іванівна наголосила на необхідності чіткого дотримання керівниками структурних підрозділів, підпорядкованих їм установ і закладів фінансової дисципліни в процесі освоєння бюджетних коштів, недопущення порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції».

За підсумками наради керівництву відділу культури і туризму райдержадміністрації, закладу культури доручено вжити заходи щодо усунення виявлених порушень.