ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Дата: 22.07.2019 15:49

Керуючись  пунктом 16 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081,     статтями 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт»,  Бахмутська районна державна адміністрація Донецької області оголошує конкурс з визначення підприємства (організації), що залучається на договірних засадах організатором проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Бахмутського району, для здійснення функцій робочого органу та забезпечення роботи конкурсного комітету.

З умовами конкурсу можна ознайомитися щоденно (з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 12:45, крім вихідних) у Бахмутській райдержадміністрації на дошці оголошень Бахмутської райдержадміністрації за адресою: м.Бахмут, вул. О.Сибірцева, 33 та на офіційному сайті Бахмутської райдержадміністрації за посиланням https://bahmutska-rda.gov.ua.

Заяви щодо участі в конкурсі та пакети з конкурсними пропозиціями приймаються до 24 серпня 2019 року у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Бахмутської райдержадміністрації щоденно (з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 12:45, крім вихідних) за адресою: м.Бахмут, вул. О.Сибірцева, 33, кабінет № 2, телефон 062 744 66 92.