Робоча нарада з питань своєчасного освоєння державних коштів

Дата: 17.07.2019 13:44

17 липня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу нараду з питань внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2019 рік з метою своєчасного освоєння державних коштів. У нараді взяли участь керівники відділу освіти, відділу економічного розвитку і торгівлі, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Відповідно до розпорядження КМУ від 05.07.2019 № 493-р і у зв’язку з виділенням державних коштів розглядалось питання внесення до Програми заходу щодо реконструкції спортивного майданчика зі штучним покриттям у м. Світлодарськ. На найближчій сесії Бахмутської районної ради райдержадміністрацією буде запропоновано включити даний захід до Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2019 рік.