На сторожі прав й інтересів дітей

Дата: 17.07.2019 11:19

17 липня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Членами комісії розглянуто досить широке коло питань: про встановлення опіки над  дитиною та призначення опікуна, зняття опіки над малолітніми дітьми, взяття під соціальний супровід сім’ї, яка опинилась у складних життєвих обставинах,  надання 15 малолітнім дітям та неповнолітнім статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Члени комісії розуміють, що від їх рішення залежить майбутнє дітей, тому прийняттю рішень передувала робота з ретельного вивчення документів, ситуацій, в якій опинились діти. За результатами розгляду питань порядку денного комісія прийняла рішення,  враховуючи інтереси малолітніх дітей і неповнолітніх, насамперед піклуючись про їхню безпеку і соціальний захист.