A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Про роботу районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 17.07.2019 10:26
Кількість переглядів: 734

Фото без опису

17 липня під головуванням в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної  пройшли засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Членами комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянуто 2 заяви. За результатами розгляду документів всім заявникам буде призначена державна допомога.

На засіданні комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання сьогодні розглянуто 14 заяв. Одному заявнику на підставі діючого законодавства відмовлено у призначенні житлової субсидії. За 13 заявами прийнято рішення про призначення житлової субсидії.

Члени комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянули 122 заяви. Стосовно 118 заяв державними соціальними інспекторами УПСЗН райдержадміністрації складені акти щодо матеріально-побутових умов сімей за фактичним місцем проживання на території Бахмутського району та за результатами розгляду документів прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат. Разом із тим 4 внутрішньо переміщеним особам відмовлено у призначенні соціальних виплат, оскільки в ході перевірки відомостей, заявлених у документах, вони були відсутні за фактичним місцем проживання та протягом трьох днів не звернулися до УПСЗН райдержадміністрації задля підтвердження фактичного проживання на території Бахмутського району.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора