Робоча нарада з питань капремонту Світлодарської музичної школи

Дата: 16.07.2019 13:50

16 липня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу нараду з питань капітального ремонту ПСМНЗ «Світлодарська музична школа».

Справа в тому, що під час проведення технічних робіт виявлена невідповідність техпаспорту  наявному стану будівлі. За підсумками наради керівник доручила відділу культури і туризму, відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації вжити заходи щодо проведення обстеження будівлі закладу із залученням фахівців з метою підготовки оновленого техпаспорту та виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт. Наявність такої документації дозволить розпочати пошук інвесторів задля проведення капітального ремонту Світлодарської музичної школи.