По допомогу до керівника району звернулись мешканці с. Травневе

Дата: 16.07.2019 09:40

16 липня на прийомі у в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної побували двоє мешканців села Травневе Новолуганської сільської ради. Громадяни звернулись до керівника с проханням сприяти у вирішенні соціальних питань: надання державної соціальної допомоги та виплати заборгованості по пенсії за півріччя 2018 року.

Тетяна Іванівна доручила в.о. начальника УПСЗН райдержадміністрації Лілії Іощенко розглянути можливість призначення соціальної державної допомоги та пришвидшення виплати громадянам пенсії за 2018 рік.

Також відвідувачі порушили питання приведення до належного стану дороги.

Тетяна Іванівна зазначила, що в межах повноважень райдержадміністрація сприятиме у вирішенні даного питання.

Мешканці с. Травневе висловили побажання, щоб з ними частіше зустрічався Новолуганський сільський голова К. Саркісов, тоді він матиме повну інформацію про ситуацію, що там склалась, і нагальні потреби місцевих жителів.