За екологічні кошти придбана техніка для КП «Мирком» Миронівської селищної ради

Дата: 15.07.2019 16:51

Підводячи підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2019 рік за шість місяців поточного року, в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна звернула увагу на низький процент виконання заходів з охорони навколишнього середовища.

15 липня керівник з робочим візитом побувала на Комунальному підприємстві «Мирком» Миронівської селищної ради та оглянула техніку, придбану за екологічні кошти. Нові технічні засоби дозволять покращити якість послуг, що надаються населенню та підприємствам, а також у «Миркома» з’явиться можливість заробляти кошти.

Тетяна Іванівна нагадала, що комунальне підприємство має заборгованість за спожиту електроенергію, і це питання буде виноситись на розгляд депутатів райради задля його вирішення.

На найближчий час запланована нарада з питань освоєння екологічних коштів за участі представників Луганської селищної ради та Новолуганської сільської ради.