Службою у справах дітей Бахмутської райдержадміністрації проведений профілактичний рейд на території Світлодарської міської ради

Дата: 12.07.2019 12:17

11 липня на території Світлодарської міської ради службою у справах дітей Бахмутської райдержадміністрації спільно з інспектором ювенальної превенції сектору ювенальної превенції Бахмутського відділу поліції на території Бахмутського району Донецької області був проведений плановий профілактичний рейд з метою обстеження житлово-побутових умов проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Під час рейду були відвідані 4 сім’ї, де виховуються діти, які перебувають на обліку служби у справах дітей Бахмутської райдержадміністрації.

Спеціалістами служби з батьками проведені профілактичні бесіди, надані рекомендації щодо відповідального виконання батьківських обов’язків і подолання складних життєвих обставин, у яких опинились сім’ї, складені акти обстеження житлово-побутових умов проживання даних родин.

За результатами рейду на двох батьків інспектором ювенальної превенції Бахмутського відділу поліції складені протоколи про адміністративне правопорушення за неналежне виконання батьківських обов’язків з виховання дітей; чотири малолітні дитини за письмовою заявою батьків були доставлені до КЗ «Сіверська міська лікарня» з метою проведення медичного обстеження та лікування.