Засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Дата: 11.07.2019 11:11

11 липня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков провів засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засідання були запрошені Світлодарськийй міський голова Анатолій Брехунець, головний бухгалтер КП «Мирком» Миронівської селищної ради Тетяна Вакуленко.

Згідно з порядком денним комісією розглянуті питання про стан заборгованості зі сплати обов'язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ) в Бахмутському районі та нарахування страхувальниками заробітної плати менше розміру встановленого законодавством та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

З вищезазначених питань присутніх проінформували в.о. начальника УПСЗН райдержадміністрації Лілія Іощенко, заступник начальника фінансово- економічного відділу Бахмутсько-Лиманського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталя Гривко, заступник начальника-начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Донецькій області Сергій Клюєв.

За результатами обговорення питань порядку денного члени комісії прийняли наступні рішення:

- тримати на постійному контролі питання щодо заборгованості зі сплати ЄСВ та обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України;

- керівництву КМ «Мирком» Миронівської селищної ради звернутись до суду з позовом щодо списання заборгованості зі сплати ЄСВ;

- Бахмутсько-Лиманському об'єднаному управлінню Пенсійного фонду України в Донецькій області запросити керівника СФГ «Сіана» М.Л. Профатилова на засідання міжвідомчої районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.