Про роботу мобільного соціального офісу УПСЗН райдержадмінстрації

Дата: 11.07.2019 08:42

Забезпечення надання соціальних послуг населенню залишається одним із пріоритетних напрямків діяльності Бахмутської райдержадміністрації.

10 липня мобільний соціальний офіс управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації проведений виїзний прийом у сел. Луганське та смт. Миронівський.

Спеціалістами відділу прийому громадян приймалися заяви від жителів смт. Луганське для призначення державної соціальної допомоги, житлової субсидії, пільг.

Державним соціальним інспектором УПСЗН Бахмутської райдержадміністрації було проведено 22 обстеження  матеріально-побутових умов сімей внутрішньо переміщених осіб за їх фактичним місцем проживанням та складено відповідні акти.

Під час прийому 35 мешканців смт. Луганське звернулись до спеціалістів  управління праці за консультаціями з питань призначення та виплати державної соціальної допомоги, порядку призначення житлової субсидії.