Інформація для страхувальників, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області звертається до  страхувальників, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, спрямовувати кошти виключно на новий доходний рахунок№ 37174000105015, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), МФО 899998, отримувач Бахмутське міське відділення УВД ФССУ в Дон.обл.

Кошти, сплачені платниками на старий доходний рахунок, не будуть зараховуватися, а будуть повернені як нез'ясовані надходження.

Телефон для довідок :   (0627) 44-53-01