26 квітня – День Чорнобильської трагедії

Дата: 25.04.2019 15:56

Звернення голови Бахмутської райдержадміністрації з нагоди Дня Чорнобильської трагедії

Дорогі земляки!

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

В історії нашого народу є дати, які пронизують серце гострим болем.

26 квітня 1986 року –  день, коли над квітучою українською землею здійнявся в небо вогонь чорнобильського радіаційного вибуху. Нестримно спливає час, але в серцях українців і досі звучить відлуння тих трагічних подій.

Ми не маємо права забувати про самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла, щоб захистити життя майбутніх поколінь.
В цей день ми вшановуємо пам’ять пожежників, міліціонерів, військових, авіаторів, енергетиків – усіх, хто рятував світ від смертельної загрози, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія. Низький уклін всім і кожному та вічна пам’ять…

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС! Висловлюю вам глибоку шану і вдячність. Нехай завжди вас оточують любов, увага та турбота рідних і близьких. Бажаю вам здоров’я, миру, родинної злагоди та благополуччя.

З повагою,

Голова Бахмутської райдержадміністрації                            Дмитро Дресвянніков