Бахмутська районна
державна адміністрація

Перша зустріч зі школою

2 березня в Миронівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 відбулося свято «Зустріч з майбутніми першокласниками».

Для кожної дитини дуже важливе перше враження від школи. Організатори зробили все, щоб свято було захоплюючим і цікавим.

Директор школи Толстікова Олена Володимирівна щиро привітала зі святом батьків і дітей.

Майбутні першокласники познайомилися зі шкільними кабінетами та першим учителем Комаровою Валентиною Володимирівною.

Учні грали з дітьми, співали, показували всі таємниці шкільної країни. Цікаві досліди майбутнім першокласникам показали школярі в кабінетах математики, хімії, фізики, біології. А в бібліотеці дітей зустріла Мері Попінс, яка загадала їм цікаві загадки. Малюки із задоволенням розглядали виставку робіт гуртка «Бісероплетіння». У великому спортивному залі вчитель фізичного виховання провів релаксійні вправи.

Діти йшли додому в піднесеному настрої і з бажанням повернутися до школи знов.