У Бахмутському районі вшанували медиків з нагоди їх професійного свята

Дата: 13.06.2019 15:44

13 червня, напередодні Дня медичного працівника, Бахмутський районний будинок культури гостинно зустрічав представників медичної галузі, на честь яких було влаштоване свято.

На урочистості були запрошені лікарі, фельдшери, молодший медичний персонал лікарень, амбулаторій та фельдшерських пунктів із усіх куточків Бахмутського району. Голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков привітав медичних працівників з їх професійним святом, висловив щиру вдячність за самовіддану, сумлінну роботу, врятовані життя наших громадян і небайдужість до чужого болю та вручив грамоти кращим представникам почесної професії.

Багато теплих, щирих слів пролунало на адресу медиків району, які працюють в прифронтовій зоні, на лінії зіткнення, надають необхідну допомогу людям у віддалених селах. Представників самої гуманної професії привітали зі святом та висловили їм глибоку шану і вдячність перший заступник голови райдержадміністрація Тетяна Єрохіна, голова Бахмутської міськрайонної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Лідія Дубовик, головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради» Андрій Петриченко.

Жодне велике свято у нас не відбувається без участі творчих колективів районного Будинку культури. Із задоволенням запрошені переглянули в їх натхненному виконанні мюзикл «Чого хочуть жінки?».

Зі святом, шановні медичні працівники Бахмутського району!