A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Про роботу районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 16.01.2019 15:43
Кількість переглядів: 724

Фото без опису

Під головуванням заступника голови Бахмутської райдержадміністрації Єрохіної Т.І. пройшли засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Членами комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянуто 7 заяв. За результатами розгляду документів 5 малозабезпеченим сім’ям буде призначена державна допомога. Двом заявникам відмовлено у призначенні державної допомоги, оскільки працездатні члени їх родин не працюють, не перебувають на обліку в Бахмутському міському центрі зайнятості та не використовують можливості, передбачені законодавством України, для покращення свого матеріального становища. 

На засіданні комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання сьогодні розглянуто 142 заяви.          

8 заявникам на підставі діючого законодавства відмовлено у призначенні житлової субсидії. За 134 заявами прийнято рішення про призначення житлової субсидії.

Члени комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянули 65 заяв. Стосовно 59 заяв державними соціальними інспекторами УПСЗН райдержадміністрації складені акти щодо матеріально-побутових умов сімей за фактичним місцем проживання на території Бахмутського району та за результатами розгляду документів прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат. Разом із тим 6 внутрішньо переміщеним особам відмовлено у призначенні соціальних виплат, оскільки в ході перевірки відомостей, заявлених у документах, вони були відсутні за фактичним місцем проживання та протягом трьох днів не звернулися до УПСЗН райдержадміністрації задля підтвердження фактичного проживання на території Бахмутського району.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора